Zájezdy

Zájezdy do Norska – dovolená v Norsku

Mezi nejoblíbenější typy zájezdů (poznávacích i pobytových dovolených) do Norska patří cca třídenní zájezdy do hlavního města Osla, tzv.  eurovíkendy. Dále pak cca 8-11 denní poznávací zájezdy na některé z norských ostrovů, náplní těchto zájezdů je zejména rybaření. V nabídce dovolené od cestovních kanceláří najdeme také cca dvou týdenní poznávací zájezdy, při kterých můžeme spatřit nejzajímavější turistické zajímavosti takřka po celém Norsku.

>> Výběr zájezdů do Norska <<

(Anebo použijte vyhledávač dovolené v pravé části webu)

Zájezdy a dovolenou do Norska, které vám prostřednictvím tohoto webu nabízíme, jsou z nabídky největšího online prodejce zájezdů INVIA.CZ, který nabízí zájezdy od více než 200 CK (v případě Norska jde o několik CK, které zájezdy do Norska pořádají).

Výhodou nákupu poznávacích i jiných zájezdů v Norsku nebo kamkoli jinam je především garance nejlevnější ceny dovolené (zájezdy jsou nabízeny za stejné ceny jako u pořádajících CK), široká, přehledná a jednotná nabídka (zájezdy více CK máte pohromadě) a spolehlivost servisu zkušené firmy na poli online prodeje zájezdů.

Jakmile si na webu zájezd zarezervujete, budete kontaktováni prodejním specialistou, se kterým dořešíte náležitosti vaší dovolené včetně platby (můžete platit převodem z pohodlí domova). Poté vám na email přijde potvrzení smlouvy a instrukce k nastoupení na zájezd. Všechnu agendu pro váš poznávací zájezd do Norska můžete tedy vyřídit od vašeho počítače.

Výběr z nabídky zájezdů do Norska od INVIA.CZPokud nechcete Norsko při vaší dovolené objevovat s cestovní kanceláří v rámci poznávacího zájezdu, ale raději sami, může se Vám hodit online rezervace ubytování v Norsku a také online rezervace letenek do Norska.

...